Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC) Veri Merkezi Uzmanlığı Avantajları

Uzmanlık avantajları elde edin ve veri merkezi çözümlerinizi planlamanıza, uygulamanıza ve sunmanıza yardımcı olması için yalnızca iş ortaklarına özel, münhasır kaynaklara erişin.

Şirketinizi Bir Sonraki Aşamaya Taşımak için İhtiyacınız Olan Araçlar Elde Edin

HPC veri merkezi uzmanlığı avantajları, veri merkezi çözümlerinizi en iyi performans ve hızlı verimlilik ile planlamanıza, uygulamanıza ve sunmanıza yardımcı olacak, yalnızca iş ortaklarına özel kaynaklar sağlar. Değerli çözüm kılavuzlarına, teknik desteğe ve diğer araçlara erişim elde ederek rakiplerinizin önüne geçin ve müşterilerin güvenini kazanın.

Veri merkezi iş ortağı kılavuzunu alın

HPC Veri Merkezi Uzmanlığı Avantajları

Satış Öncesi Teknik Desteğe Erişin

Uçtan uca çözümleri güvenle sunmak ve güvenilir bir danışman olarak rolünüzü güçlendirmek için veri merkezi uzmanlarına erişin.

HPC Veri Merkezi Uzmanlığı Unvanı

Intel ile olan iş ilişkilerinizi ve son müşterilere Intel® teknolojilerini ve çözümlerini sağlama konusundaki uzmanlık statünüzü kazanın ve sergileyin.

Özel Durum Çalışmalarına Özel Erişim

Yalnızca iş ortaklarına özel durum çalışmaları ve inceleme raporlarıyla, en yeni HPC teknolojilerinden her zaman haberdar olun.

Intel® Çözümleri Pazarı

Çözümlerinizi, dünya genelinde Intel® Teknoloji Sağlayıcılarının çeşitli pazarlarda ürünlerini ve çözümlerini paylaşabileceği, eşsiz bir pazar olan Intel® Çözümleri Pazarı'nda tanıtın.

Intel® Çözümleri Pazarı'na Gidin

HPC Ortak Pazarlama Fırsatları

Başarılarınızı sergileyin. Belirli hikayeler; profesyonel olarak üretilir, ortak markalı olarak sunulur ve yayınlanır. Bu da mevcut ve olası müşterilere olan görünürlüğünüzü arttırır.

Veri Merkezi Portföy Satışları İçin Puanlar

Tekliflere katılın ve yalnızca uzmanlık iş ortaklarına özel ek puanlar kazanın. İş ortağı etkinlikleri, pazarlama kaynakları ve daha fazlası için puanlarınızdan faydalanın.

HPC Veri Merkezi Uzmanlığı Eğitim Dersleri

Veri merkezi dönüşümünü sağlayan en yeni Intel® tabanlı çözümler konusunda eğitim alın. Çevrimiçi eğitim, yalnızca davetiyeyle katılabileceğiniz eğitim etkinlikleri ve misafir blog etkinliklerine erişin.

İlk Örneklere Erişin

Doğrulama sürecine ve testlere daha erken başlamanıza olanak tanıyacak mühendislik örneklerine önceden erişim kazanın. Rekabet avantajı kazanmak için çözümlerinizi müşterilerinize erkenden tanıtın.

Intel® Platform Test Hizmetlerine Erişim

Global Müşteri Başarısı Araç ve Teknoloji ekibi, Intel® mimarisi tabanlı platformlar tasarlayan uygun Intel müşterilerine ücretsiz platform test hizmetleri sunar. Bu özel hizmet sayesinde müşteriler, seçili tasarımlara odaklanmış destek alabilir ve böylece ürünlerinin kalitesini yükseltebilir, destek maliyetlerini düşürebilir ve pazara giriş süresini hızlandırabilir.

HPC Bilgi İşlem Bloklarına Yönelik Intel® Sunucu Ürünü Satın Alan HPC Veri Merkezi Uzmanları İçin Gelişmiş Avantajlar

Çözüm Danışmanlığı

Donanımın CPU, bellek, depolama ve ağ sorunu analizi gibi çözümlerle iş yükünü dengelenmesini mümkün kılmasını sağlamak için mimarlardan alınacak çözüm danışmanlığı.

Teklif Yanıtlama Yardımı

Gerekliliklere göre optimize edilmiş bir yapılandırmayı tanımlamak için mimarlardan alınacak teklif (RFQ) yanıtlama yardımı.

Özel Etkinlik Davetiyeleri

Intel'in HPC uzmanları ve PCSD yönetimiyle yapılacak tartışmalar da dahil olmak üzere, Intel'in ürün planlama çalışmalarında etki bırakmak için eşsiz bir fırsat olan PCSD'nin Lider Konferansı Daveti.

Uzaktan Karşılaştırma

Karşılaştırmaların önceden tanımlanan yapılandırmalar üzerinde çalışması için Intel Laboratuvarlarına uzaktan girişle sağlanan uzaktan karşılaştırma becerisi. Tesisin uygun yapılandırma programı, coğrafi konuma göre değişiklik gösterebilir ve özel kriterlere tabidir.

Karşılaştırma Verileri

Müşterilerin karşılaştırma değerlendirmeleri için yapılandırma sunma fırsatları da dahil olmak üzere belirli yapılandırmalara ilişkin karşılaştırma verileri.

Intel® Teknoloji Sağlayıcısı değil misiniz?


Üyelik avantajlarından faydalanmak için katılın.