Perakendecilere Özel Avantajlar

Perakende ortamınız şirketinize avantaj sağlasın

Perakende Ortamınızı Kullanışlı Hale Getirin ve İşinizi Büyütün

Intel® Teknoloji Sağlayıcısı size, perakendenin nasıl değiştiğine ve rakiplerinizden nasıl önde olabileceğinize ilişkin en güncel bulguları sunar. Mağaza içi ve çevrimiçi pazarlama materyalleri, bilgilendirici satış yetkilileri ve çeşitli çevrimiçi kaynaklar içeren iş uygulaması bilgileri ile perakende ortamınızı işinize uygun hale getirin.

Perakende İş Ortağı Kılavuzunu Alın

Perakendecilere Özel Avantajlar

Pazarlama geliştirme yöneticisine erişim

Şirketinizi büyütmenize yardımcı olmaları için yaratıcı Intel pazarlama yöneticileriyle iletişime geçin

Birebir perakende eğitim

Uzmanlar tarafından sunulan satış eğitimleriyle daha iyi müşteri deneyimi sağlamak için faydalı bilgiler ve ipuçları edinin; perakendecilik konusunda bilgi ve becerilerinizi arttırırken, kârınızı da yükseltin.

Ortaklara özel etkinlikler

Perakende Yöneticileri Konferansı, Perakende Teknoloji Turu, Intel® Çözümleri Zirvesi ve daha fazlası. Davetiye alanlara özeldir.

Perakende etkinliklerinde verilen ödül puanlar

Ortaklar yalnızca çok çeşitli Intel bileşenleri ve Intel işlemcili sistemler almak için puan kazanmakla kalmıyor, aynı zamanda perakendeciler de perakende etkinliklerinden puanlar kazanabiliyorlar.

Intel perakende satış materyalleri

Mağaza vitrininizi canlandırmak için Intel tarafından finanse edilen materyalleri alın. Fiziksel perakende satışları ve ekran demoları gibi araçların yanı sıra, mağazanızı canlandırmanın yollarını adım adım gösteren bir devreye alma kılavuzu. Ayrıca, mağaza vitrinindeki varlığınızı güçlendirmek için gelişmiş pazarlama materyallerini almaya da hak kazanabilirsiniz.

Intel® Teknoloji Sağlayıcısı değil misiniz?


Üyelik avantajlarından faydalanmak için katılın.

Ürün ve Performans Bilgileri

1Avantajlar ülkeye göre değişebilir.
2Avantajlar, coğrafyaya göre farklılık gösterebilir.