Cesur Yeni Dünyalar Burada Gerçeğe Dönüşüyor

Hayali dünyalara ait deneyimler gerçek dünyada çok yüksek bir bilgisayar gücü gerektiriyor. Intel® Core™ i7 işlemci, sizi istediğiniz her yere götürecek o yüksek gücü sunuyor. Performans odaklı, güçlü bir platformun bir parçası olarak mükemmel oyun fiziği, hassas kontroller, zengin 360 derece 3D görseller ve etkileyici 3D ses için güvenebileceğiniz işlemci karşınızda duruyor.

i7 işlemciler hakkında daha fazla bilgi edinin ›

VR Vitrini

Sektör liderleri ve sektörün yükselen yıldızlarıyla yakın iş birliği yaparak VR deneyimlerini hayata geçiriyor ve olanakların sınırlarını zorluyoruz.

VR E-spor Liderliği

VR E-spor Liderliği

Intel, dünyanın ilk VR e-Spor ligi olan VR Challenger League etkinliğini düzenlemek üzere Oculus* ve ESL ile iş birliği yapıyor. 200.000 doları aşkın bir ödül havuzundan payınızı almak ve 2018 finallerinde şampiyonluk tacının alma şansı yakalamak için yarışmaya katılın.

Yarışmaya katılın

Yeni Harika Oyunlar

Yeni Harika Oyunlar

Intel teknolojili Windows* Karma Gerçeklik başlıklarında çalışmak üzere optimize edilen Space Pirate Trainer ile 80’lerin muhteşem arcade kabinlerine adımınızı atabilir ve ihtiyacınız olan tüm silahları ve aygıtları kullanarak düşman droid’leri yok edebilirsiniz.

Hemen göz atın

Intel® True VR

Intel® True VR ile canlı spor etkinliklerinin heyecanını ve enerjisini hissedin. En sevdiğiniz NBA ve NFL takımlarını ön sıradan izleyebilir, PGA Tour oyuncularını golf sahasından takip edebilir ve daha birçok spor etkinliğini yakından izleyebilirsiniz. Görüş açınızı seçin ve en yüksek kaliteli VR içeriklerine gerçek zamanlı olarak ulaşın.

Intel® True VR ile canlı deneyimler ›

Ticari Sanal Gerçeklik Uygulamaları

VR, artık yalnızca oyun ve eğlence için kullanılmıyor. İşlerinde uzman yaratıcı kişilerin Intel® Xeon® işlemciler sayesinde perakende, mimari, tıp, eğitim ve daha birçok alanda geliştirdikleri ticari VR uygulamalarıyla VR teknolojisi güçlü bir iş aracı haline geliyor.

Virtual Cove ile güçlendirilmiş analizler hakkında bilgi alın ›

Ticari VR hakkında daha fazla bilgi edinin

VR için Hazır, Güçlü Bilgisayarlar

Evrende yolculuğa çıkın. Zombi ordularıyla savaşın. VR kullanımına hazır bilgisayarlarla filmlere, spor müsabakalarına ve diğer etkinliklere sanal bir adım atın. İster güç arayan bir oyun tutkunu olun ister sanal gerçekliğe yeni başlayın, size uygun bir bilgisayarımız mutlaka var.

Sisteminizi hemen bulun ›

Daha İyi VR Ürünlerine Yönelik Teknolojiler

Intel® WiGig Teknolojisi

Başlık üreticileri ve kullanıcılar, kablosuz VR deneyimini mümkün kılan Intel® Wireless Gigabit teknolojisi sayesinde uzun zamandır bekledikleri kablosuz gerçekliğe kavuşuyor.

İş ortaklarımızdan daha fazla bilgi edinin

Intel® RealSense™ Teknolojisi

Intel® RealSense™ derinlik modülü D400 serisi ile ürününüze inanılmaz bir derinlik algısı ekleyin. Hızlı ürün geliştirmeye olanak tanıyan bu seri, aynı zamanda VR ve Robotik entegrasyonu için eksiksiz bir çözüm sunuyor.

Dünyayı üç boyutlu görün

Intel® Optane™ Bellek

Intel® Optane™ hafıza, tüm işlerinizi hızlı, kusursuz ve kolay yapmanızı mümkün kılan bilgisayarlar için akıllı ve uyarlanabilir bir sistem hızlandırıcıdır.

Daha hızlı bir deneyim elde edin

Sanal Devrime Destek

VR yolculuğunuz Intel® teknolojisiyle başlar.1

HTC Vive*

“HTC Vive*, VR deneyiminde sınıfının en iyisi. Dünya genelinde Intel ile yaptığımız iş birliği sayesinde hem geliştiricilerin hem de müşterilerin beklentilerini aşıyor, sanal gerçeklik becerilerini geliştiriyor ve benimsenmelerini sağlıyoruz.” - Dan O’Brien, HTC Vive VP VR OSVR.

Oculus*

Oculus2, sanal gerçeklik için optimize edilen çeşitli sistemler sunmak üzere Intel gibi sektör liderleriyle iş birliği yapıyor. Rift düşünülerek tasarlanan ve test edilen Oculus* için Hazır Bilgisayarların mükemmel bir VR deneyimi sunduğundan emin olabilirsiniz.

Razer*

“Sanal gerçekliğin herkesin erişebileceği ve herkese açık bir teknoloji olması gerektiğini düşünüyoruz. Intel® teknolojisi, OSVR ile bir araya gelerek yüksek kaliteli sanal gerçeklik deneyimi için çok daha geniş bir cihaz yelpazesini destekliyor.” - Chris Mitchell, Razer Üst Düzey Yönetici.

Windows* Karma Gerçeklik

“Microsoft, 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilerde çalışan harika karma gerçeklik deneyimleri sunmak üzere Intel ile iş birliği yapıyor. Windows* Karma Gerçeklik sistemi ve Intel teknolojili Windows* Karma Gerçeklik teknolojisine hazır bilgisayarlarla yepyeni dünyalara adım atabilirsiniz.” – Scott Evans, Windows* Karma Gerçeklik Direktörü.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

OCULUS* ve OCULUS* logosu, Oculus* VR, LLC'nin ticari markalarıdır. Intel, Oculus* VR, LLC tarafından sunulan Oculus* uyumluluk aracına ilişkin hiçbir beyan ve taahhütte bulunmaz. Araca ilişkin sorular Oculus* VR, LLC'ye sorulmalıdır. Ek bilgi için Oculus* Hizmet Koşulları'na bakın.