Intel® Wireless-AC 2x2 6x Daha Hızlı Wi-Fi (867 Mb/sn)

Intel® Wireless Çözümleri.

Intel® Wireless-AC 2x2 Yüksek Wi-Fi Hızı Sunar

Intel Wireless-AC 2x2 teknolojisinin 6 kat daha hızlı Wi-Fi performansı, 4K veri akışı, kusursuz video oynatma ve etkileyici oyun deneyimini iş yerinde, evde veya hareket halindeyken daha güvenilir bir bağlantı ile nasıl sunduğunu kamyonlarla açıklayan üç farklı Wi-Fi çözümü karşılaştırmasına bakın.

Videoyu izleyin ›

Neden Intel® Wireless-AC?

Yeni bilgisayarınızda Intel® Wireless-AC olup olmadığını nasıl anlarsınız? 5 saniyede ve 3 basit adımda, yüksek çözünürlüklü Blu-ray* 4K filmleri internetten izlemeye başlayın, daha çok veriyi daha çok cihaza daha hızlı taşıyın ve daha yavaş Wi-Fi teknolojileriyle kaybedeceğiniz 5 yıllık zamanı geri kazanın.

Videoyu izleyin

İnfografiğin tamamını inceleyin

Intel® Wireless-AC 2x2 (867Mb/sn) teknolojisinin sunduğu daha hızlı Wi-Fi performansı, güvenilirlik, 4K film veri akışı ve daha iyi grafiklerle daha iyi bir bağlantı deneyimi elde edin.

Videoyu izleyin

Cihazlarınızda Intel® Wireless-AC 2X2 (867 Mb/sn) teknolojisiyle hızlı Wi-Fi ve güvenilir bağlantılar elde edin.

İnfografiğin tamamını inceleyin

Wi-Fi bağlantısına her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. 802.11ac ile daha iyi ve daha hızlı Wi-Fi deneyimi artık mümkün. Daha çok Wi-Fi özellikli cihaz kullandığımız ve bunlarla çok daha fazla şey yaptığımız için ihtiyacımız da bir o kadar fazla. Intel® Wireless-AC teknolojisine geçmenin zamanı geldi.

802.11ac Wi-Fi Başlangıç Kılavuzunu ücretsiz indirin ›

Bugünün ve Yarının Bağlantılı Dünyası için Wi-Fi Teknolojinizi Seçin

Intel® Wireless-AC 802.11ac, çift bantlı, 2x2 Wi-Fi ve Bluetooth® adaptörleri, bağlantılı dünya deneyimini en yüksek hızla sunar (867 Mb/sn'ye kadar). Cihazınızda Intel® Core™ işlemciler ve Intel'in olağanüstü kablosuz teknoloji inovasyonlarıyla bir araya gelen Intel® Wireless-AC teknolojisi, evde, iş yerinde veya hareket halindeyken bağlantılı deneyiminizi diğer tüm Wi-Fi ürünlerinden farklı bir şekilde baştan yaratıyor.

Intel'den Kablosuz Ev

Yeni 2'si 1 Arada laptopunuzun, Ultrabook™ cihazınızın, laptopunuzun veya All-in-One bilgisayarınızın daha mağazanın kapısından çıktığınız anda güncelliğini yitirmesine izin vermeyin. Satın almayı düşündüğünüz cihazın Intel® Wireless-AC teknolojisine sahip olduğundan emin olun. Bu cihazlarda ve sistemlerde hangi Wi-Fi adaptörün kurulu olduğunu öğrenin:

Microsoft Windows* 8 cihazlar

Microsoft Windows* 7 sistemler

Intel® Wireless-AC ultra 802.11ac Wi-Fi performansı, Intel® Core™ ve Intel® Core™ vPro™ işlemciler ile sektör lideri güvenlik ve yönetilebilirlik teknolojileri bir araya geldiğinde işletmelere yönelik mobilite çözümleri sunar. Bunları birlikte alarak işletmeniz için akıllı bir yatırım yapmış olursunuz.

İşletmeler için Kablosuz Paketi hakkında daha fazla bilgi edinin ›

İlgili Videolar

İlgili Materyaller