En iyi iş fikirlerinizi gerçekleştirin

İş İstasyonları Satın Alın

Profesyoneller için Tasarlandı

Intel® Xeon® E5 işlemci ailesi, gelişmiş 3D tasarımlar, dijital içerik oluşturma ve mühendislik analizleri için gerekli hızı sunar.

İşlemci serisi

Masaüstü Yeniden Tasarlandı

Intel® Xeon® E3-1200 v6 işlemci ailesi tabanlı iş istasyonlarıyla gelişmiş görsel performans, entegre güvenlik ve daha kısa kapalı kalma süresi elde edin.

Çok amaçlı kullanım elde edin

Taşınabilirlik ile Güç Bir Arada

Intel® Xeon® E3-1500M v6 işlemcili mobil iş istasyonlarıyla seyahat halindeyken yaratıcılık, iş birliği ve etkileyici performansı yanınızda götürün.

Mobil iş istasyonları

Daha Geniş Bir Ağ

Intel® Xeon® E3-1200 v6 işlemcili iş istasyonları, yerel ve daha geniş alanlı ağlar üzerinden kullanıcılara her konumda, her cihazdan zengin ve hızlı 3D uygulamalar sunar.

Daha uzağa erişin

Daha Fazlası için Optimize

Daha hızlı çözüm oluşturmak, test etmek ve sunmak için ideal işlemci gücünü, belleği, entegre grafikleri ve depolama kombinasyonunu seçin.

Ürün özetini okuyun

Tespit ve Onarım için Donatıldı

Hata düzeltme kodu veya ECC belleği, iş istasyonu uygulamalarının verileri bozmadan hatasız çalışmaları için tek bitlik hataları otomatik olarak tespit eder ve onarır.

Veri kaybı riskini azaltın

Daha Fazla Grafik Performansı

Intel® HD P630 Grafiklerine sahip işlemci tabanlı teknoloji, en çok kullanılan 15'i aşkın iş istasyonu ve CAD uygulaması için entegre, ayrı grafik performansı ve sertifikasyon sunar.

 

Nasıl olduğunu öğrenin

Hızlı, Güvenilir Depolama

Intel® Solid State Sürücüler (SSD), güvenilir depolama performansıyla yoğun iş uygulamalarını desteklerken, güvenliği ve yönetilebilirliği arttırır.

 

Doğru SSD'yi bulun

HP Z2 Mini*

Nihayet CAD (bilgisayar destekli tasarım) işleri için küçük ve şık tasarımda mükemmel güç ve çok amaçlı kullanım özellikleri sunan devrim niteliğinde bir mini bilgisayara kavuştuk.

HP Z2 mini* hakkında daha fazla bilgi edinin

Yeni Intel® Teknolojilerini Keşfedin

Kurumsal iş yüklerini, akıl, güvenlik, verimlilik ve esneklik ile yürüten yüksek performanslı bilgi işlem becerilerinden faydalanın.

İşlemcileri görüntüleyin

Raf başına düşük bir toplam sahip olma maliyetiyle daha çok tüketici ve şirket için daha fazla video içeriği sunun.

Nasıl olduğunu görün

6. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili iş istasyonları, şirketlerin talep ettiği donanımla geliştirilmiş güvenliği sunar.

Daha fazla bilgi edinin

Bir kompakt teknolojili bağlantı noktasıyla, hızlı veri aktarımı, mükemmel 4K görsel ekran desteği ve hızlı cihaz şarj etme olanakları elde edersiniz.

Bağlantıya geçin

Intel ve HP, bir veri merkezi çözümü de dahil olmak üzere Citrix ile iş birliği yaptıklarını duyurdu.

Videoyu izleyin